Ostatní nezařazené

Stěhujeme se...

Jednu z nejdůležitějších komponent naleznete v krabicích. Kartonové krabice jsou ideálním prostředkem pro přepravu oblečení, bot, knih a dalších předmětů, které nepatří do křehkých věcí. Nabízí se obyčejné třívrstvé nebo pětivrstvé typy nebo speciální krabice na stěhování opatřené bočními otvory pro ruce. Krabice se jednoduše skládají a uzavírají pomocí lepící pásky, drží dobře tvar a dají se skládat na sebe. Využít lze i přepravní boxy s víky pro objemnější předměty. Lze do nich vložit i křehčí věci, pokud box vystelete pěnovými tělísky nebo flo-packy.

Dalšími důležitými pomocníky jsou bublinkové a stretch fólie. Ty skvěle obalí skleněné věci, nádobí, obrazy, ale i nábytek, který by mohl podlehnout poškození protržením či poškrábáním. Prodávají se černé, bílé nebo transparentní a manipulace s nimi je rychlá a výsledek efektivní.

Papírové obalové materiály

Veškeré produkty potřebné pro stěhování nakoupíte v internetovém obchodě Top-obaly.cz. Kromě těchto speciálních výrobků zde naleznete i kancelářské a školní potřeby, poštovní zboží nebo jednorázové nádobí. E-shop společnosti Secupack tedy prodává obaly a obalový materiál, který se vám doma rozhodně neztratí. Celou nabídku si prohlédněte v jednotlivých kategoriích obchodu, například pod tímto odkazem http://www.top-obaly.cz/bublinkove-obalky/c-1110/, a nakupte vše, co se vám bude hodit nejen při stěhování, ale i domácnosti.

Zveřejněno 24.06.2014 - 13:15

Autor: CENTRUM STAVEB

Přidat hodnocení

Levné balíky do zahraničí Mešťánek.cz - Správa nemovitostí Dřevostavby.eu oBydlení.cz - Vše o moderním bydlení