Ostatní nezařazené

Kvalitní okna a vchodové dveře Oknoplastik

Pokud stavíte, nebo renovujete stávající stavbu, možná se zajímáte o kvalitní okna a vchodové dveře. Z jakého materiálu by měly být? Obraťte se na profesionály.

Jsou nejlepší dřevěná, hliníková či plastová okna? Lze na tuto otázku vůbec jednoznačně odpovědět? Ve skutečnosti doopravdy nelze, neboť odpověď záleží i na mnoha specifických faktorech, lokalizací stavby počínaje a osobními preferencemi každého zákazníka konče. Zkusíme tedy alespoň naznačit určité rozdíly, které však jednoznačného „vítěze“ stejně určit nedokáží. Pokud ale i Vy zvažujete nová okna či vchodové dveře, možná se Vám toto krátké povídání bude hodit.

 

Plastová, hliníková nebo dřevěná okna?

Co se týče tepelně-izolačních vlastností, nejlépe si vedou plastová okna a vchodové dveře, které tedy představují ideální ochranu proti rozmarům počasí i proti hluku z prostředí. Dřevo i plast si nicméně v této oblasti také rozhodně nevedou špatně.

Z hlediska ceny jsou relativně nejdražší dřevěná okna a vchodové dveře. Na druhou stranu je jejich životnost několikanásobně větší, než jakou se pyšní výrobky z plastu. Prakticky neomezenou životnost pak mají hliníková okna, která jsou vysoce odolná proti vlivům prostředí i mechanickému poškození.

Zaměříme-li se na vzhled, většina lidí bude zřejmě preferovat dřevo, neboť z něj „dýchá“ ta pravá tradice. Dřevěná okna jsou v neposlední řadě ekologicky nejšetrnější, což může být pro mnoho zákazníků rozhodujícím faktorem k jejich pořízení.

Oknoplastik


Resumé – navštivte Oknoplastik.cz!

Jak naznačuje několik výše zmíněných faktů, skutečného „vítěze“ prostě určit nejde. Proto Vás zveme do našeho obchodu Oknoplastik.cz, kde seženete dřevěná, hliníková i plastová okna a vchodové dveře a navíc můžete jejich výběr konzultovat s našimi profesionály. Výrobou kvalitních oken a vchodových dveří se zabýváme již více než deset let, můžeme Vám tedy nabídnout mnohaleté zkušenosti z oboru. A to rozhodně není málo. 

 

Oknoplastik

Zveřejněno 19.06.2014 - 17:08

Autor: Redakce

Přidat hodnocení

Levné balíky do zahraničí Mešťánek.cz - Správa nemovitostí Dřevostavby.eu oBydlení.cz - Vše o moderním bydlení