Ostatní nezařazené

Jachtařské doplňky na stavbách?

Ve stavebnictví jsou samozřejmě třeba pouze stoprocentně spolehlivé výrobky. A takové ocelové karabiny, řetězy a lana se mezi ně jistě počítají. Hodily by se i Vám?

Ocelová lana, karabiny i ocelové řetězy lze bezpečně a spolehlivě použít v mnoha oblastech lidské činnosti. V nabídce společnosti Akros, s. r. o., tyto výrobky naleznete v pestrém sortimentu v sekci „Lana, řetězy a jachtařské doplňky“, ale u lodí jejich použitelnost ani zdaleka nekončí. Uplatnění totiž naleznou rovněž ve stavebnictví, výrobě gastro zařízení a ve spoustě dalších oborů.

 

Spolehlivé ocelové řetězy, lana a karabiny

S ocelovými lany si nepochybně pořídíte výrobky, které vynikají svou maximální pevností. Pokud tedy potřebujete cokoli naprosto spolehlivě uvázat, jsou ocelová lana s dlouhou životností pravděpodobně tím nejlepším řešením. U nás je navíc seženete hned v několika konstrukcích (7x7, 7x19 i 1x19, ocelová lana v PVC), o čemž se lze přesvědčte zde.

Vše výše zmíněné v podstatě platí i pro ocelové řetězy, a to včetně garance pestrého výběru. Nabízíme Vám totiž dlouhý i krátký článek řetězu, ale také oblíbené ocelové rychlouzávěrky. Kvalitou ocelových řetězů si navíc můžete být jisti.

Ocelová karabinaOcelová karabina

Z této oblasti by Vás navíc mohly zajímat také ocelové karabiny, které názorně dokládají širokou škálu využití. Použitelnost karabin se totiž neomezuje pouze na stavebnictví či jako jachtařské doplňky, ale jsou zcela nepostradatelné rovněž pro horolezectví nebo paragliding.

Společnost Akros – Praha i další města

Naše společnost se již mnoho let zabývá výrobou a prodejem špičkových spojovacích i hutních materiálů. Nabídkou jachtařských doplňků tedy naše možnosti rozhodně nejsou vyčerpány. A kde naleznete firmu Akros? Praha, Ostrava, Chomutov-Údlice jsou místa v ČR, Košice zase na Slovensku. Chcete-li si prohlédnout naši kompletní nabídku, navštivte nás na Akros.cz. Rádi Vás přivítáme. 

Společnost AKROS

Zveřejněno 19.06.2014 - 17:19

Autor: Redakce

Přidat hodnocení

Levné balíky do zahraničí Mešťánek.cz - Správa nemovitostí Dřevostavby.eu oBydlení.cz - Vše o moderním bydlení